Bibliotekos galimybės

Spalio 8 d. mūsų aštuntokai pabūvojo Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje. Būsimiesiems gimnazistams buvo naudinga sužinoti, kaip ir kokiais savo ištekliais biblioteka gali prisidėti ne tik prie mokymosi proceso, bet ir prie turiningo laisvalaikio leidimo. Bibliotekininkė Loreta pristatė viešosios bibliotekos veiklą, papasakojo apie šios bibliotekos istoriją.

Mokiniai galėjo apžiūrėti ekspoziciją „Senoji biblioteka“, pristatančią senuosius bibliotekininko darbo instrumentus. Centrinėje salėje mokiniai grožėjosi iš senų knygų sukurta šventine instaliacija bei apžiūrėjo ir galėjo pauostyti „kvepiančias knygas“. Aštuntokai taip pat lankėsi periodinių leidinių bei kaunistikos skaityklose. Na o humanitarinių bei socialinių mokslų skaitykloje, naudodamiesi žodynais, mokiniai aiškinosi savo vardų ir pavardžių kilmę.

  • Created on .
  • Last updated on .