Šiemet minimas „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ dešimtmetis.

2019 m. balandžio 1 d.

Mūsų mokyklos mokiniai prisijungė prie Kauno miesto socialinių pedagogų iniciatyvos ir visą kovo mėnesį dalyvavo socialinio prevencinio projekto „Draugystės kalendorius“ veiklose - kūrė savo kalendoriaus lapelį.

Pirmąją kovo savaitę 5-8 klasių mokiniai skaitė pasakas ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniams.Antrąją savaitę visi spalvinome plunksnas, ant jų rašėme pagyrimus ir kūrėme pagyrimų sparnus.
Trečioji savaitė buvo skirta ŠYPSENAI. 1-8 klasių mokiniai kūrė trumpus filmukus, kuriuose dalinosi savo šypsenomis. Aktų salėje vykusios šių filmukų peržiūros metu buvo apdovanoti jų kūrėjai. Geriausiu pripažintas 2a klasės filmukas „Raktas į klasę - tavo šypsena“. Ketvirtosios savaitės metu „auginome“ padėkų medį - ant jo vainiko mokiniai klijavo padėkas.