Helovynas

2018 m. spalio 30 d.

Ateinančias atostogas mokiniai pasitiko šurmulingu Helovinu. Pasipuošę šiurpiomis kaukėmis ir nešini skobtais moliūgais į aktų salę pirmieji susirinko pradinių klasių mokiniai. Nusiteikę visus draugiškai gąsdinti, vaikai pradėjo savo ruoštų šokių pasirodymus - kiekviena klasė pristatė savo pasirinkta helovinišką dainą ir šokių judesius, o likusieji turėjo kuo tiksliau juos pakartoti.

Mokinukai buvo tikrai aktyvūs ir šoko azartiškai, o šio konkurso pabaigoje su savo komanda pasirodęs šokių mokytojas nepaliko nė vieno abejingo. Toliau sekė šiurpiausio kostiumo rinkimai. Iškilmingoje eisenoje vaikai demonstravo savo kostiumus ar kaukes ir stengėsi palikti kuo didesnį įspūdį.Visus pradžiugino laimėti saldūs prizai – už gražiausią, šiurpiausią ar aktyviausią šokį, įtikinamiausias, šiurpiausias ar gražiausias kaukes, už dailiausiai išskobtus moliūgus. Be apdovanojimų neliko nė viena klasė. Vyresnių klasių mokiniai taip pat buvo pasiruošę nustebinti – ir šiurpiai išpieštais veidais, ir heloviniškais kostiumais. Prieš pradedant klasių šokių pristatymus, mokiniams dar labiau nuotaiką pakėlė ir gerai išjudino šokių mokytojas. Visiems patiko penktokų paruoštas „lėlių“ šokis, energingi šeštokų ir septintokų bei uždegantis aštuntokių pasirodymai. Saldžių prizų taip pat užteko visiems. Puiki atostogų pradžia.