Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but stovykla2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Dieninė vasaros poilsio stovykla „Nemuniečių vasara"

2016 metų birželio 6 – 10 dienomis mokykloje veikė dieninė vasaros poilsio stovykla „Nemuniečių vasara“.
Programą vykdėme kartu su socialiniais partneriais Kauno humanitarinės mokyklos pedagogais ir mokiniais. Organizavome bendrą 3 dienų kultūrinę – pažintinę išvyką į Rusnę - Kintus. Vaikai pakeitė aplinką, geriau pažino savo gimtąjį kraštą, pabendravo su savo bendraamžiais iš kitos mokyklos.

Vasaros poilsio stovyklos metu, pagal numatytą planą, vyko įvairūs renginiai, pokalbiai, diskusijos, 3 dienų išvykos į Rusnę ir Kintus metu buvo ugdomi vaikų savarankiškumo, bendravimo bei bendradarbiavimo, darbiniai ir higienos įgūdžiai.
Trijų dienų išvykos metu dalyvavome šiose veiklose:

- aplankėme Rambyno regioninį parką, didžiausią Europoje vienišų gandrų koloniją Bitėnuose, Rambyno knygnešių kapinaites – Panteoną;
- grožėjomės Nemuno slėnio ir pasienio su Rusija vaizdais.
- lankėmės Kintų Vydūno kultūros centre;
- dalyvavome edukacinėse programose : emalio meno edukacijoje ,,Saga“, programoje ,,Nuspalvink vėtrungę“, programoje ,,Vydūno rašyba“;
- plaukėme laivu Minijos upe į Kuršių marias;
- vaikščiojome ekologiniu - pažintiniu Kuršių marių pakrantės taku.
- apsilankėme Ventės rago ornitologinėje stotyje;
- grožėjomės gamta apsilankę Ventės rago švyturyje, susipažinome su meteorologinės stoties prietaisais, vaikščiojome molu grožėdamiesi Kuršių mariomis ir Kuršių nerija;
- Veliuonoje kopėme į Gedimino piliakalnį.
Stovykloje su vaikais dirbo socialinė pedagogė Rūta Vaišnytė ir geografijos mokytoja Jūtatė Liukaitienė.

{gallery}stovykla2016{/gallery}