Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but skirtukas is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Skirtukas - knygos draugas

Gruodžio 6 d. bibliotekoje viešėjo pirmokai. Mokinukai apžiūrėjo bibliotekos patalpas, sužinojo, kur rasti smagius žurnaliukus, kur enciklopedijas, o kur – knygeles su linksmomis istorijomis.

Vaikai sužinojo, kam  skirtos įvairios knygos : vadovėliai – padėti mokytis, enciklopedijos ir žodynai - atsakyti į klausimus, įdomūs pasakojimai – gerai praleisti laiką. Vaikai pasižadėjo bibliotekoje gražiai elgtis ir tausoti knygeles. O kad tai padaryti būtų lengviau, kiekvienas turėjo nupiešti knygos skirtuką. Piešdami pirmokai klausėsi pasakojimo apie A. Lindgren knygos herojės Lotos nuotykius. Kad pirmokų sukurtais skirtukais galėtų pasigrožėti ir kiti mokiniai, bibliotekoje surengta skirtukų paroda.

Bibliotekos-informacinio centro vedėja
Rita Drabavičiūtė

{gallery}skirtukas{/gallery}

  • Created on .
  • Last updated on .