Šv. Valentino diena Kauno "Nemuno" mokykloje - daugiafunkciame centre

Šv. Valentino diena Kauno "Nemuno" mokykloje - daugiafunkciame centre praėjo išties įspūdingai. Nuo pat ryto mokinius ir mokyklos darbuotojus pasitiko šventinė muzika, jaukus šurmulys ir mokinių juokas.

Šiai dienai mokinių taryba buvo paruošusi staigmenų. Kiekvienas, įžengęs į mokyklą, turėjo galimybę sudalyvauti šventinėje loterijoje, kurioje nebuvo pralaimėjimų. Vieni džiaugėsi, loterijoje laimėję komplimentą, kiti - balioną, kiti - saldainį. Smagiausia dovana tapo draugiškas ir šiltas draugų apkabinimas, gražūs žodžiai, šypsenos. Loterijoje noriai dalyvavo tiek mokiniai, tiek ir mokyklos darbuotojai. Beje, mokykloje jau dvi savaites buvo renkami didžiausios širdies savininkai. Su džiaugsmu ir pasididžiavimu skelbiame - didžiausios mokyklos širdys - lietuvių kalbos mokytojos Rasos Boreikienės, geografijos mokytojos Jūratės Liukaitienės. Mokinių tarpe, kaip paaiškėjo susumavus rezultatus, didžiausią širdį turi Samanta Korsakaitė. Sveikiname visas širdis ir džiaugiamės, kad šioje mokykloje meilės diena išties šildė mus gerumu, meile, jaukumu.
Papildomo ugdymo organizatorė,
Rasa Rudaitienė​​​​​​​​​​​​

  • Created on .
  • Last updated on .