Bendradarbiavimas su Vytauto didžiojo muziejumi

Bendradarbiaudami su Vytauto didžiojo muziejumi vieningai nusprendėme, jog prezidento K. Griniaus gyvenimą iliustruojanti paroda gali būti informatyvia vaizdine priemone, leidžiančia mokiniams geriau pažinti K. Griniaus asmenybę.

Lietuvą valdant K. Griniui, buvo atkurtos konstitucinės teisės ir laisvės, panaikinta karo padėtis, karinė cenzūra. Didžiais darbais garsėjęs prezidentas parodoje pristatomas kaip vyriausiasis ginkluotųjų pajėgų vadas. Vytauto Didžiojo karo muziejaus kilnojamoji paroda „Prezidentas Kazys Grinius - vyriausiasis ginkluotųjų pajėgų vadas” puošia ir informuoja, primena ir skatina pažinti.  Dėkojame Vytauto Didžiojo karo muziejaus kolektyvui už bendradarbiavimą ir sėkmingą Lietuvos istorijos sklaidą.