Mokinių laimėjimai

Mūsų pasiekimai ir laimėjimai 2016-2017 m.m.

7 klasės mokiniai. Kauno miesto švietimo skyriaus, ankstyvojo anglų kalbos mokymo metodinės grupės DIPLOMAS už kūrybiškiausią darbą.
ANDRĖJA MAJAUSKAITĖ, 8a klasė. Kauno „Vyturio“ gimnazijos PADĖKA už dalyvavimą vertimų iš anglų kalbos konkurse „Noriu būti vertėju“.
AUGUSTAS MIKALAJŪNAS, 5 klasė, UGNĖ LIUKAITYTĖ, ŪLA BARŠAUSKAITĖ, RUGILĖ ČIURINSKAITĖ, ARLANDAS MARKAUSKAS, 7 klasė. Kauno jaunųjų turistų centro DIPLOMAS laimėjus 3 vietą protmūšyje „Vaidoto mūšis“.
BRIGITA BAKAITĖ, 4 klasė. Milikonių pagrindinės mokyklos PADĖKA už dalyvavimą Kauno miesto IV klasių mokinių viktorinoje „Pažink Lietuvą“, skirtoje Vasario 16-osios dienai paminėti.
DOVYDAS VIBRIANTIS, 5 klasė. UAB „Advertis“ II laipsnio DIPLOMAS už puikų rezultatą Respublikiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse „Olympis 2016 – Rudens sesija“.
DOVILĖ ŽIEMELYTĖ, 3 klasė. Kauno miesto švietimo skyriaus, ankstyvojo anglų kalbos mokymo metodinės grupės PADĖKA už dalyvavimą Kauno miesto trečių klasių mokinių anglų kalbos konkurse „Sveikinimas mokytojui“.
EIMANTAS DRĄSUTIS, Vilija Petrauskaitė, Akvilė Šulekauskaitė, Justina Seliboskytė, Arminas Budrevičius, 4 klasė. Kauno Arkivyskupijos, Kauno I dekanato, Katechetikos metodinio centro PADĖKA už dalyvavimą viktorinoje „Irkis į gilumą“(Lk 5,4a).
ERIKA SKRIPKIŪNAITĖ, 3 klasė. Kauno miesto švietimo skyriaus, ankstyvojo anglų kalbos mokymo metodinės grupės PADĖKA už dalyvavimą Kauno miesto trečių klasių mokinių anglų kalbos konkurse „Sveikinimas mokytojui“.
ERIKA SKRIPKIŪNAITĖ, 3 klasė. Kauno Vinco Bacevičiaus pradinės mokyklos PADĖKA už dalyvavimą Kauno miesto trečių klasių mokinių eilėraščių konkurse anglų kalba „Poetry Competition 2016“.
GABRIELĖ KOLOŠEVSKYTĖ, RUGILĖ VIŠINSKAITĖ, ŠARŪNAS KOLUPAILA, MODESTAS RADZEVIČIUS, 6 klasė. Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos PADĖKA už dalyvavimą 5-6 klasių viktorinoje ,,Kalba valdo net karalius“.
GERDA PAJAUJYTĖ, 2 klasė. UAB „Advertis“ I laipsnio DIPLOMAS už puikų rezultatą Respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos ir literatūros konkurse „Olympis 2016 – Rudens sesija“.
GERDA PAJAUJYTĖ, 2 klasė. UAB „Advertis“ II laipsnio DIPLOMAS už puikų rezultatą Respublikiniame edukaciniame informacinių technologijų konkurse „Olympis 2016 – Rudens sesija“.
JUSTINA SELIBOVSKYTĖ, 4 klasė. ECDE „Nalanda“ CERTIFICATE OF APPRECIATION in recognition of successful participation in the International Online Olympiad „Nalanda 2016“.
JUSTINA SELIBOVSKYTĖ, 4 klasė. Milikonių pagrindinės mokyklos PADĖKA už dalyvavimą Kauno miesto IV klasių mokinių viktorinoje „Pažink Lietuvą“, skirtoje Vasario 16-osios dienai paminėti.
KAROLINA JASAITYTĖ, 3 klasė. Kauno miesto švietimo skyriaus, ankstyvojo anglų kalbos mokymo metodinės grupės PADĖKA už dalyvavimą Kauno miesto trečių klasių mokinių anglų kalbos konkurse „Sveikinimas mokytojui“.
LUKAS DZEMYDA, 4 klasė. Milikonių pagrindinės mokyklos PADĖKA už dalyvavimą Kauno miesto IV klasių mokinių viktorinoje „Pažink Lietuvą“, skirtoje Vasario 16-osios dienai paminėti.
MANTAS INTERESOVAS, 8b klasė. Vaikų linijos DIPLOMAS „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2017“ mokinių dainų konkurso „Patyčios bijo tavo nepritarimo“ už dainą „Aš ir tu“.
MARTYNAS PAŠKAUSKAS, 7 klasė. – UAB „Advertis“ PADĖKA už dalyvavimą Respublikiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse „Olympis 2016 – Rudens sesija“.
MATAS BAGOČIŪNAS, 6 klasė. Kauno Centro sporto mokyklos DIPLOMAS „Palestra“ bėgimo varžybose, skirtose Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, iškovojus II vietą.
MODESTAS RADZEVIČIUS, 6 klasė. Kauno Jono Žemaičio -Vytauto mokyklos PADĖKA už dalyvavimą Kauno miesto 1-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse ,,Deklamuoju Lietuvai“, skirtame Jono Žemaičio –Vytauto 108-osioms gimimo metinėms paminėti.
RUGILĖ VIŠINSKAITĖ – UAB „Advertis“ I laipsnio DIPLOMAS už puikų rezultatą Respublikiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse „Olympis 2016 – Rudens sesija“.
URTĖ URBŠAITĖ, 1 klasė. Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos, iniciatyvinės grupės Vaikas – Mokykla – Šeima PADĖKA už dalyvavimą Kauno miesto ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių sukurtų kalėdinių atvirukų parodoje „Kalėdos Kalėdos...“
VILIJA PETRAUSKAITĖ, 4 klasė. Aplinkos apsaugos skyriaus ir Moksleivių aplinkotyros centro DIPLOMAS už sėkmingą dalyvavimą Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-12 klasių mokinių darbų iš atliekų parodoje – konkurse „Iš naujo atgimę“ ir meniškai bei originaliai atliktą kūrybinį darbą „Ponas krabas“.
VILIJA PETRAUSKAITĖ, 4 klasė. ECDE „Nalanda“ CERTIFICATE OF APPRECIATION in recognition of successful participation in the International Online Olympiad „Nalanda 2016“.
VILIJA PETRAUSKAITĖ, 4 klasė. Kings Lietuva SERTIFIKATAS už dalyvavimą Kings matematikos olimpiadoje.
VILIJA PETRAUSKAITĖ, 4 klasė. Milikonių pagrindinės mokyklos PADĖKA už dalyvavimą Kauno miesto IV klasių mokinių viktorinoje „Pažink Lietuvą“, skirtoje Vasario 16-osios dienai paminėti.