Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but geriausi is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Tradicinis ,,Raštingiausio mokinio" konkursas

2018 m. vasario 24 d.

Gegužės 18 dieną mūsų mokykloje vyko tradicinis ,,Raštingiausio mokinio" konkursas, kurį organizavo lietuvių kalbos mokytojos Rasa Boreikienė ir Gintarė Bersėnienė. Jame dalyvavo visi labai gerai ir puikiai lietuvių kalbos besimokantys mokiniai. Jie rašė skirtingos apimties diktantą, kuriame stengėsi nepalikti nei rašybos, nei skyrybos klaidų. Džiaugiamės, kad 5 - 6 klasių grupėse nugalėtoja tapo 6 klasės mokinė Meida Radlinskaitė, o 7 - 8 klasių nugalėtoja - 7a klasės mokinė Aurora Vaidelytė. Mokinės apdovanotos padėkos raštais ir bendraklasių šypsenomis.

{gallery}geriausi{/gallery}