Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but angele is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Festivalis „Giedu Tau, Mano angele-2016“

2018 m. vasario 24 d.

2016 metais spalio 12 dieną Kauno Žaliakalnio lopšelis-darželis ir Kauno Šv. Apaštalų Petro ir Povilo Arkikatedra Bazilika

organizavimo Kauno ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų festivalį „Giedu Tau, Mano angele-2016“ . Jame dalyvavo ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinės grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai : Luknė, Liucija, Milda, Pijus. Juos ruošė kūrybinga ir išradinga muzikos pedagogė Snieguolė. Po festivalio ugdytiniai buvo apdovanoti padėkomis ir šviesiomis, spalvingomis emocijomis.

{gallery}angele{/gallery}