Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but svariosrankos is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Iniciatyva „Švarių rankų šokis 2016“

2018 m. vasario 24 d.

Iniciatyva „Švarių rankų šokis 2016“ - vėl mūsų mokykloje. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA)

kasmet kviečia  ugdyti teisingus vaikų rankų higienos įpročius, žaismingai ir kūrybiškai pažvelgti į rankų plovimo taisykles. Šiemet prie akcijos prisidėjo 4 klasės mokiniai, smagiai sušokę švarių rankų šokį. Kviečiame visus pasigrožėti šokiu:https://www.youtube.com/watch?v=6lLcurYTw1c&feature=youtu.be

{gallery}svariosrankos{/gallery}