Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but kalbavaldokaraliai is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Viktorina ,,Kalba valdo net karalius“

2018 m. vasario 24 d.

Gruodžio 8 d. 14 val. Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje vyko 5-6 klasių viktorina ,,Kalba valdo net karalius“.

Mūsų mokyklos ,,Nemuniečių“ komandą sudarė šeštos klasės mokiniai: G. Kološevskytė, R. Višinskaitė, Š. Kolupaila, M. Radzevičius. Viktorinos tikslas yra skatinti mokinius domėtis gimtąja lietuvių kalba ir literatūra, taikyti teorines lietuvių kalbos ir literatūros žinias praktikoje.
 Prizinių vietų nelaimėjome, bet sugrįžome papildę savo žinių skrynelę 

 Lietuvių kalbos mokytoja Rasa Boreikienė

{gallery}kalbavaldokaraliai{/gallery}