Mokiniai dalyvavo katalikų tikybos viktorinoje

2018 m. vasario 24 d.

Mūsų mokyklos ketvirtokai: Eimantas Drąsutis , Vilija Petrauskaitė , Akvilė Šulekauskaitė , Justina Selibovskytė ir Arminas Budrevičius vasario 28 d. 13.00 val. dalyvavo Kauno arkivyskupijos organizuojamoje 4-ų klasių mokinių katalikų tikybos viktorinos "Irkis į gilumą" (Lk 5,4) , III-iajame etape.

Čia varžėsi stipriausios Kauno I dekanato parapijų mokyklų komandos. Komandos rinkosi VDU Katalikų Teologijos fakultete, Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7 ). Patyrėme daug džiugų akimirkų ir pagilinome savo žinias. Nors į ketvirtąjį etapą patekti nepavyko, tačiau gavome „Taikiausios“ komandos nominaciją, buvome apdovanoti padėkos raštais, o svarbiausia-šauniai ir turiningai praleidome laiką!
Kristina Višinskienė, tikybos mok.metodinkė