Kauno „Nemuno“ mokyklos – daugiafunkcio centro 3 klasės mokinys Simonas Vakaris Savickas – naujos socialinio verslo idėjos autorius

2018 m. vasario 24 d.

Ryški mūsų mokyklos žvaigždutė – Simonas Vakaris Savickas – ne tik mokyklos renginių vedėjas ir dalyvis, bet ir jaunasis verslininkas.

Vaikų baimę atvirai kalbėtis su savo tėvais, tėvams kylančius klausimus dėl savo vaikų ir kitas bendravimo problemas Simonas Vakaris siūlo spręsti novatoriška virtualia platforma, apjungsiančia vaikus ir tėvus. Ši erdvė kurtų saugią aplinką bendravimui, dalinimuisi patirtimi, įvairių problemų ir klausimų sprendimams, mat virtuali erdvė leistų naudotis slapyvardžiais. Taip naudotojai turėtų galimybę išlikti anonimiški, tuo pat metu – atviresni ir saugesni. Platformos turinys, anot Simono Vakario, bus prižiūrimas administratoriaus, o diskusijose dalyvaus ir profesionalūs psichologai. Šio verslo pelnas būtų skiriamas šeimų laisvalaikiui kartu. Didžiuojamės Simonu Vakariu Savicku, kuris savo idėjomis stebina ne tik mūsų mokyklos bendruomenę, bet ir visą Lietuvą. Linkime visokeriopos sėkmės!

Daugiau apie šią verslo idėją galite paskaityti: http://www.delfi.lt/mokslas/technologijos/9-etis-sugalvojo-verslo-ideja-pades-tevams-ir-vaikams-susikalbeti.d?id=74359190

http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/02/27/verslas/savaitgali-kaune-buvo-kuriamos-socialinio-verslo-idejos-visus-pribloske-devynmetis/