Informacija apie laisvas darbo vietas

04 birželio 2018

 

Pareigos Šokių mokytojas 0,5 et. 

Darbo vieta Kauno „Nemuno“ mokyklos ikimokyklinis skyrius


Reikalavimai:
Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr.V-774 patvirtintus kvalifikacinius reikalavimus („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“)
Funkcijos:
Šokių užsiėmimų vedimas darželyje 2-6 m. vaikams.
Darbo užmokestis Pagal darbo krūvį. Mokytojo darbo užmokestis yra apskaičiuojamas pagal tarifinį sąrašą, kuriame pateikiami duomenys apie jo darbo stažą, išsilavinimą, kvalifikacinę kategoriją, paskirtą darbo krūvį ir nurodomi kiti teisės aktuose nustatyti duomenys, kurių reikia darbo užmokesčiui.
Nuo 700 eurų.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti:
Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
Gyvenimo aprašymą;
Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją.

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai priimami „Nemuno„ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, Kaunas LT-51453 arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8-37-454419

 

Dokumentų priėmimo terminas 2022-09-23

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 Pareigos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtojos padėjėja (1 etatas)

Darbo vieta Kauno „Nemuno“ mokyklos ikimokyklinis skyrius

 

Reikalavimai:
Auklėtojos padėjėja turi būti įgijus vidurinį išsilavinimą, mokėti valstybinę lietuvių kalbą. Gebėti bendrauti su vaikais ir jų tėvais, (globėjais, rūpintojais), auklėtoju ir kitais specialistais. Mokėti pasiruošti ir atlikti priskirtų patalpų valymo darbus, naudotis valymo inventoriumi ir cheminėmis valymo priemonėmis.
Funkcijos:
Tvarkytis buitį; Padėti auklėtojui organizuoti globojamų vaikų pasivaikščiojimą, žaidimus, bei kitus užsiėmimus lauke; Padėti atlikti kitą su ugdymu(si), savitarna, savitvarka, maitinimu(si), poilsiu susijusią veiklą; Padėti vaikui susitvarkyti drabužius, avalynę ir kt.; Rūpintis priskirtų patalpų tvarka, švara, vėdinimu, turimų darbo priemonių bei buitinės technikos priežiūra ir apsauga.
Darbo užmokestis 900 eurų
Dokumentai, kurie turi būti pateikti:
Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
Gyvenimo aprašymą.

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai priimami „Nemuno„ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, Kaunas LT-51453 arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8-37-454419

 

Dokumentų priėmimo terminas 2022-09-16