Informacija apie laisvas darbo vietas

04 birželio 2018

 

_______________________________________________________________________________________________

 Pareigos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtojos padėjėja (grupėjė  2-mečiai vaikai) - 1 etatas 

Darbo vieta Kauno „Nemuno“ mokyklos ikimokyklinis skyrius

 Reikalavimai:
Auklėtojos padėjėja turi būti įgijus vidurinį išsilavinimą, mokėti valstybinę lietuvių kalbą. Gebėti bendrauti su vaikais ir jų tėvais, (globėjais, rūpintojais), auklėtoju ir kitais specialistais. Mokėti pasiruošti ir atlikti priskirtų patalpų valymo darbus, naudotis valymo inventoriumi ir cheminėmis valymo priemonėmis.
Funkcijos:
Tvarkytis buitį; Padėti auklėtojui organizuoti globojamų vaikų pasivaikščiojimą, žaidimus, bei kitus užsiėmimus lauke; Padėti atlikti kitą su ugdymu(si), savitarna, savitvarka, maitinimu(si), poilsiu susijusią veiklą; Padėti vaikui susitvarkyti drabužius, avalynę ir kt.; Rūpintis priskirtų patalpų tvarka, švara, vėdinimu, turimų darbo priemonių bei buitinės technikos priežiūra ir apsauga.
Darbo užmokestis 900 eurų
Dokumentai, kurie turi būti pateikti:
Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
Gyvenimo aprašymą.

Dokumentų priėmimo vieta Dokumentai priimami „Nemuno„ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, Kaunas LT-51453 arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8-37-454419

 

Dokumentų priėmimo terminas 2022-10-17