Informacija apie laisvas darbo vietas

04 birželio 2018

 

Pareigos: Ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtojos padėjėja (1 etatas)

Reikalavimai: Auklėtojos padėjėja turi būti įgijus vidurinį išsilavinimą, mokėti valstybinę lietuvių kalbą. Gebėti bendrauti su vaikais ir jų tėvais, (globėjais, rūpintojais), auklėtoju ir kitais specialistais. Mokėti pasiruošti ir atlikti priskirtų patalpų valymo darbus, naudotis valymo inventoriumi ir cheminėmis valymo priemonėmis.
Funkcijos:Tvarkytis buitį; Padėti auklėtojui organizuoti globojamų vaikų pasivaikščiojimą, žaidimus, bei kitus užsiėmimus lauke;Padėti atlikti kitą su ugdymu(si), savitarna, savitvarka, maitinimu(si), poilsiu susijusią veiklą; Padėti vaikui susitvarkyti drabužius, avalynę ir kt. Rūpintis priskirtų patalpų tvarka, švara, vėdinimu, turimų darbo priemonių bei buitinės technikos priežiūra ir apsauga.
Darbo užmokestis:900 eurų
Dokumentai, kurie turi būti pateikti:
Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
Gyvenimo aprašymą.
Dokumentų priėmimo vieta:Dokumentai priimami „Nemuno„ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, Kaunas LT-51453 arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8-37-454419

Dokumentų priėmimo terminas 2022-05-06

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pareigos: Ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja liepos-rugpjūčio mėn. (terminuota darbo sutartis) 1 arba 1,5 etatu.

 
Reikalavimai:Aukštasis išsilavinimas ir ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacija. Pretendentas turi atitikti Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014-08-29 įsakymu Nr. V-774 patvirtintus reikalavimus kompetencijoms („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“). Gebėjimas naudotis informacinėmis technologijomis.
Gebėjimas dirbti komandoje.
Funkcijos: Ikimokyklinis vaikų ugdymas. Darbo pradžia 2022-07-01
Darbo užmokestis:Koeficientas nustatomas vadovaujantis LR Švietimo ir mokslo ministro patvirtintu „Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašu“ bei „Kauno miesto savivaldybės švietimo įstaigų darbuotojų tarnybinių atlyginimų (tarifinių atlygių) koeficientų nustatymo aprašu“, atsižvelgiant į išsilavinimą, pedagoginį darbo stažą ir kvalifikacinę kategoriją.
Dokumentai, kurie turi būti pateikti:
Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
Gyvenimo aprašymą;
Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją.
Dokumentų priėmimo vieta" Dokumentai priimami „Nemuno„ mokyklos raštinėje arba siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, Kaunas LT-51453 arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai 8-37-454419

 

 

Dokumentų priėmimo terminas 2022-05-13