Lapkričio 16 d. mokykla minėjo Tolerancijos dieną.

2023 m. lapkričio 17 d.

Lapkričio 16 d. mokykla minėjo Tolerancijos dieną. Kadangi šių metų tolerancijos dienos simbolis buvo žibintas, pradinių klasių mokiniai gamino popierinius žibintus.
O 5-7 klasių mokiniai kartu su auklėtojomis ir dailės mokytoja gamino žibintus iš antrinių žaliavų. Ankstus rytas prasidėjo savo gamintų žibintų uždegimu ir mintimis apie šios dienos svarbą.


Šeštokai prisijungė prie mokykloje organizuotos tolerancijos dienos paminėjimo akcijos porose diskutuodami ir užrašydami mintis apie toleranciją, o mergaičių komanda įgyvendino šeštokės Gabijos idėją priminti mokyklos bendruomenei apie šią dieną - dalino saldainius su mintimis apie toleranciją. Kartu su lietuvių kalbos mokytoja 5-6 klasių mokiniai kūrė tolerancijos miestus ir aprašė, kaip jie turėtų atrodyti, kas juose gyventų, kuo išskirtiniai būtų.