Kauno "Nemuno" mokyklos mokiniai ir mokytojai, apsirengė žaliai, dalyvavo projekte "ESSD 2022“ (Europos mokyklų sporto diena). Šventės metu buvo vykdomos įvairiausios fizinio aktyvumo veiklos ir žaidimai.

Europos projekto „Beactive – 2022“ savaitę, rugsėjo 26-30 dienomis, Kauno ,,Nemuno“ mokyklos mokiniai per fizinio ugdymo pamokas ir pertraukas, panaudojo šokinėjimo gumas.

Kiek mūsų daug! Šiandien, į mokyklos aktų salę, sugužėjo mūsų darželių vaikai ir tėveliai. Visi kartu, skambant vaikų juokui, žiūrėjome "Nykštuko" teatro spektaklį.

Rugsėjo 29d. penktokai lankėsi Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos batalione, atvirų durų dienos renginyje. Susipažinome su kario profesija ir tarnybos Lietuvos kariuomenėje galimybėmis. Smalsūs penktokai turėjo daug klausimų įvairių Lietuvos kariuomenės padalinių ir sukarintų organizacijų atstovams.

"Nemuno" mokykloje vėl džiaugsmas, nes mokyklos koridoriuose aidi vaikų juokas. Jie iš kišenių pilnomis saujomis traukia pralėkusios vasaros įspūdžius ir dalijasi jais su draugais. Džiaugsmas, nes tėvų šypsenos drąsina vaikus.