"Lapkričio 16-oji yra minima daugelyje demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Tarptautinė istorinio teisingumo komisija kasmet, nuo 2003 metų, inicijuoja šios dienos minėjimą.

Kaip ir kasmet, šiai dienai paminėti, mokykloje vyko įvairios veiklos, skirtos plėtoti psichinės sveikatos stiprinimo, pasitikėjimo savo gebėjimais bei savimi idėjas, siekiant saugoti ir stiprinti vaikų psichinę sveikatą, formuojant teigiamas nuostatas, empatiją ir norą padėti kitiems.

Spalio 11, 14 dienomis 1a ir 1b klasių mokiniai, lydimi savo mokytojų Margaritos Paulauskienės ir Evelinos Vičiauskienės, apsilankė mokyklos bibliotekoje.

Daugelio Lietuvos mokyklų spalio mėnesį neaplenkia Tautinio olimpinio komiteto organizuojamas respublikinis projektas ,,Olimpinis mėnuo". Ši kelionė, trukusi visą mėnesį, taip pat džiugino ir mūsų mokyklos 1a klasės mokinius, jiems suteikė vertingų sveikos gyvensenos žinių, skatino fizinį aktyvumą bei geras emocijas.

Šiandien mes, pedagogai, turėjome ypatingą popietę. Mokytojo dienos proga mus aplankė aktorius, rašytojas, prodiuseris, renginių ir TV laidų vedėjas, dainų kūrėjas ir atlikėjas Juozas Gaižauskas. Susitikimo metu skambėjo autoriaus dainos, poezija, subtilus humoras ir nuostabus pasakojimas apie šv. Jokūbo kelią.