Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje

2022 m. lapkričio 14 d.

Lapkričio 8 d. 1b klasės mokiniai ir "Pelėdžiukų" studijos vaikai lankėsi Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Dalyvavome edukaciniame užsiėmime ,,Gyvūnų namai namučiai gamtoje“.


Visi, gyvenantys Žemės planetoje, turi namus: žmonės, žvėrys, paukščiai, ropliai, vabalai, žuvys ar vos plika akimi įžiūrimi padarėliai. Kodėl namai reikalingi? Į šį klausimą ir buvo stengiamasi atsakyti užsiėmimo metu. Pamokoje vaikai ne tik daug sužinojo apie įvairius gyvūnus, jų gyvenamąsias vietas, kaip atrodo jų namai, bet ir patys atliko praktines užduotis – dėliojo dėlionę ir pildė knygelę. Baigiantis edukacijai mokiniai įsivertino žinias, ar tikrai žino, kokie gyvūnai gyvena miške, pievoje, prie vandens telkinio ir vandenyje, gyvenvietėje. Vėliau apžiūrėjome ekspoziciją, kurioje šiuo metu apie 17 tūkst. eksponatų, susipažinome su pasaulio gyvūnų įvairove.