Nemokamas maitinimas PRIEŠMOKYKLINUKAMS IR PIRMOKAMS

2020 m. rugpjūčio 9 d.

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokiniai, kurie mokosi visose mokyklose, pagal priešmokyklinio ugdymo programą (toliau - priešmokyklinukai) ar pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje (toliau - pirmokai), įgyja teisę į nemokamus pietus, nevertinant šeimos pajamų. Šią teisę įgyja ir globojami vaikai, todėl dėl nemokamo maitinimo mokiniams gali kreiptis ir vienas iš vaiko globėjų.

Kad pirmokui ar priešmokyklinukui būtų skirti nemokami pietūs naujais 2020/2021 mokslo metais, tėvai (globėjai) turi pateikti prašymus-paraiškas. 

Prašymus-paraiškas galima teikti šiais būdais:

- el. būdu per Socialinės paramos šeimai informacinę sistemą 
- seniūnijose pas dirbančius Socialinės paramos skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyrio specialistus;
- siųsti adresu Nemuno g. 29, 31 kab., LT-44295 Kaunas, tel. 42 52 83.

Neturint galimybės pateikti prašymo-paraiškos nurodytais būdais, galima kreiptis į mokyklos, kurioje mokinys mokosi, administraciją.

Prie prašymo būtina pridėti pažymą iš ugdymo įstaigos, jog vaikas nuo 2020-09-01 mokysis pagal priešmokyklinio ugdymo programą arba pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje.

Siekiant užkirsti kelią galimoms viruso COVID-19 išplitimo grėsmėms prašome prašymus teikti elektroniniu būdu: www.spis.lt;

 

Daugiau informacijos:

Socialinės paramos mokiniams (mokinių nemokamas maitinimas) skyrimas (Kauno miesto savivaldybės administracija)

Viskas, ką turite žinoti apie nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims (Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija)