Šokių diena

2019 m. gegužės 3 d.

Gegužės 2 d. mūsų mokykloje vyko daug gerų emocijų sukėlęs jau kasmetinis šokių konkursas „Šok ir nesustok„. Visų klasių mokiniai jam atsakingai ruošėsi, tą pastebėjo ir šokių pasirodymus vertinusi komisija. Komisijos nariai įvertino 8a klasės pasirodymo „Šokio manija“ sudėtingumą, skirdama jai 1-ąją vietą vyresniųjų klasių kategorijoje.

6a klasės šokių kompozicija „Ralio karvytės“ pasižymėjo puikia kompozicija bei artistiškumu ir gavo 2-ąją vietą. Penktokai nusipelnė 3-iosios vietos ir pagyrimų už muzikos pasirinkimą – pasirodymui „Fredžio katės“ pasitelkta Fredžio Merkurio daina nepaliko abejingų.
Jaunesniųjų klasių kategorijoje 1a klasė visus užkrėtė vasariška atostogų nuotaika ir buvo įvertinta 1-ąja vieta. Antrųjų klasių jungtinės komandos pasirodymas „Boružiukai“ buvo tikslūs ir tarpusavyje labai susiderinę, numeris atliktas be priekaištų, todėl užėmė 2-ąją vietą. Na, o ketvirtokų pasirodymas „Mimai“, pagirtas už techniškumą, gavo 3-iąją vietą.

Likusios komandos taip pat neliko be pagyrimų ir paskatinimų. Bet svarbiausia, kad tiek dalyviai, tiek žiūrovai pasidavė muzikos ir judesio dovanojamai gerai nuotaikai ir puikiai praleido laiką.