Viešnagė bibliotekoje

2019 m. sausio 30 d.

Sausio 29 d. ketvirtokai su mokytoja Zita Skatikiene apsilankė Kauno miesto viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje. Mokiniai galėjo apžiūrėti bibliotekos erdves, pavartyti žurnaliukus ir knygas, išbandyti žaidimų kampelį bei pakalbinti čia gyvenančią papūgėlę.

Bibliotekininkės ne tik papasakojo apie šios bibliotekos veiklą ir galimybes, pabrėžė skaitymo ir knygų svarbą, bet ir pakvietė mokinius išbandyti jėgas protų mūšyje. Ketvirtokai susiskirstę į tris komandas turėjo atsakyti į klausimus iš vaikų literatūros, istorijos ir gamtos pažinimo srities. Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais. Na, o viešnagės pabaigoje mokiniai linksmai išbandė „Just dance“ kompiuterinę programą ir pasirodė kaip šaunūs šokėjai.