Sveikos mitybos savaitė ,,SVEIKAS MAISTAS-SVEIKAS AŠ”

Spalio 23 d. mokykloje prasidėjo 5-8 klasių sveikos mitybos savaitė ,,SVEIKAS MAISTAS-SVEIKAS AŠ”.
Penktokai klasės valandėlės metu žiūrėjo dokumentinį filmą ,,Super didelis aš” Pagrindinis veikėjas 30 dienų pusryčiams, pietums ir vakarienei valgė vien tik "McDonald`s" maistą ir didžiausiomis porcijomis.

Po filmo peržiūros aptarėme savo maitinimo įpročius, aiškinomės greito maisto žalą žmogaus organizmui. Vyko šauni diskusija!
Per penktą pamoką penktų-šeštų klasių komandos rungėsi, kuri daugiausiai žino apie sveiką maistą ir mitybą. Mokiniai turėjo atsakyti į suktus klausimus, užrištomis akimis ragauti, “neaiškių“ daržovių (sunkiausiai sekėsi atpažinti salierą), o pabaigoje ir ketureilių apie vaisius ir daržoves sukurti.
Komandos rungėsi taškas į tašką, o nugalėjo penktokų – Vilija, Simonas, Justina ir Rokas M.- komanda. Nugalėtojai dovanų gavo saldžiųjų morkyčių. Ačiū už pagalbą rusų ir anglų kalbos mokytojoms, aštuntokėms: Vestai, Kotrynai, Rugilei Č., Ugnei L. Visi kartu ir kalnus galim nuversti!