Mokykloje - projektas „Kino klubas"

Mokykloje - projektas „Kino klubas". Šis edukacinis projektas - tai galimybė mokytis iš kino. Kino edukacijos projektas „Kino klubas“ yra tarptautinio projekto „Europos kino klubų ir mokyklų licencijavimas” dalis.

Projektą vykdo Didžiosios Britanijos kino edukacijos organizacija „Film Literacy Europe”, finansuoja - Europos Komisija. Projektą Lietuvoje koordinuoja - Lietuvos kino centras.
Džiugu, kad nauja mokyklos bibliotekos erdvė atvėrė duris šiam svarbiam projektui, kurio metu mokiniai stebi filmus, juos analizuoja, diskutuoja, gerina viešo kalbėjimo įgūdžius. Filmo peržiūrų pabaigoje mokiniai, padedami lietuvių kalbos mokytojos, ėmėsi sunkaus ir atsakingo darbo - recenzijų rašymo. Dėkojame projekto „Kino klubas" organizatoriams už galimybę naujai, novatoriškai pažvelgti į ugdymo procesą. Tikime, kad ir kitąmet ši veikla sulauks mokinių dėmesio ir leis prasmingai leisti laiką po pamokų.