Kauno „Nemuno“ mokykloje – daugiafunkciame centre – šeimų šventė

Mokslo metų pabaigą mokyklos bendruomenės nariai pažymėjo šeimoms skirtame renginyje. Kauno „Nemuno“ mokykloje – daugiafunkciame centre mes esame tarsi šeima – vieni kitus pažįstame, kartu džiaugiamės, juokiamės, kartais – verkiame ar pykstame.

Tačiau visada esame vienas kitam labai svarbūs. Renginio metu mes statėme padėkos namą, kur kiekvienas bendruomenės narys rašė, kam ir už ką nori pasakyti nuoširdų „Ačiū“. Šventėje pasirodę mokiniai sušildė susirinkusiųjų širdis savo nuoširdžiais muzikos, šokių, deklamavimo pasirodymais. Renginio metu buvo paminėti mokinių pasiekimai, visi pasidžiaugėme atsinaujinusiomis mokyklos erdvėmis ir gražiausiomis mokyklos puošmenomis – vaikais. Renginį baigėme jausminga ir jautria mokytojų, mokinių daina. Dėkojame mokyklos darbuotojams, prisidėjusiems prie renginio organizavimo, tėveliams, už šypsenas ir palaikymą, ir, žinoma, mokiniams, kurie mokyklą paverčia gyva ir nuostabia vieta. Linkime gražios vasaros ir gražaus laiko savo šeimose.