Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but pavasaris seka pasaka lietuvai2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

PAVASARIS SEKA PASAKĄ LIETUVAI...

Ateidamas pavasaris padovanoja  bundančią gamtą, šiltą orą ir parskrendančius paukščius...Jie ant savo sparnų mums atneša  nuostabią šventę  -  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Jau tampa gražia tradicija šventes švęsti pasikvietus mūsų mažuosius draugus. Šį kartą svečiuose lankėsi darželio „Šaltinėlis“ vaikučiai ir Nemuno mokyklos – daugiafunkcio centro mažieji auklėtiniai. Jie klausėsi ketvirtokų ir jų mokytojų sekamos pasakos Lietuvai.  Vėliau vaikai  atliko užduotis: giedojo „Tautišką giesmę“, ieškojo pagrobto „Vyčio“, spalvino Lietuvos trispalvę. Šventėje dalyvavo ir mūsų mokyklos direktorė Vesta Žiūraitienė, kuri ne tik pasveikino šventės dalyvius, bet ir pati prisimindama vaikystę,  padėjo vaikams piešti.

Renginio organizatorės Nijolė Janonytė ir Gina Paulavičienė dėkoja visiems svečiams už nuostabias akimirkas ir gerą nuotaiką.

{gallery}pavasaris seka pasaka lietuvai2016{/gallery}