Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but dievas is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

„Kai žmonės vaidino Dievą“

"Girstučio" kultūros centre kovo 18 d. tragikomediją ,"Kai žmonės vaidino Dievą" žiūrėjo:lietuvių kalbos mokytoja R. Boreikienė, matematikos mokytoja V. Baronienė, geografijos mokytoja J. Liukaitienė, šeštos klasės mokiniai – R. Čiurinskaitė, G. Lankelytė, M. Paškevičius, U. Liukaitytė, septintos klasės mokiniai – A. Šmitas, G. Stoškelytė, K. Volungevičiūtė, M. Viplentaitė, A. Biliūnaitė, R. Balčiūnaitė, N. Petkevičius. Tai spektaklis, priverčiantis susimąstyti, perkainoti vertybes...

Vilniaus Kamerinio Teatro spektaklis „Kai žmonės vaidino Dievą“ pastatytas pagal F.Goodricho ir A.Hacketto pjesę „Anos Frank dienoraštis“ (rež. Alicia Gian).
Spektaklyje pasakojama apie XX amžiaus beprotybę, kai dievų vietą užimti užsimanę tironai sprendė, kas turi gyventi, o kas turi mirti. Jie kalbėjo: „Tai nemalonus darbas, bet tai istorinė misija ir ją reikia atlikti. Kai neliks nė vieno „kitokio“ – žmonės vėl galės laisvai vaikščioti gatvėmis.“ Naciai taip įsijautė į šį vaidmenį, kad „dieviškose“ mirties stovyklose kruopščiai buvo nužudyta 10 mln. žmonių. Trylikametė Ana Frank ir dar septyni „neverti gyventi“ dvejus metus slapstėsi palėpėje įrengtoje slėptuvėje.
„Anos Frank dienoraštis“ tapo labiausiai skaitoma knyga po Biblijos.

{gallery}dievas{/gallery}