Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but susirinkimas is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Sveikas, būsimas pirmoke!

Sveikas, būsimas pirmoke!
Balandžio 12 dieną mokykloje vyko būsimų pirmokų tėvelių susirinkimas.

Ketvirtokai sudainavę dainą „Mokė katinas vaikus“ priėmė savo būsimus draugus į katinų mokyklą. Mokyklos direktorė Vesta Žiūraitienė ir pradinio ugdymo skyriaus vedėja Nijolė Mažeikienė pasveikino visus atvykusius į renginį ir pristatė būsimų pirmokų mokytojas Nijolę Janonytę ir Giną Paulavičienę. Mokytoja Gina Paulavičienė kalbėjo apie vaiko brandą mokyklai, o mokytoja Nijolė Janonytė supažindino su mokymo priemonėmis.
Vėliau tėveliai galėjo aplankyti mokyklos kabinetus, kuriuose mokysis būsimi pirmokai, stebėti Sigitos Krasauskienės režisuotą spektaklį – žaidimą „Vilkas ir ožiukai“.

{gallery}susirinkimas{/gallery}