Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but sokiai2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Šokių konkursas "Šok ir laimėk"

Balandžio 29 d. „Nemuno“ mokyklos - daugiafunkcio centro aktų salę sudrebino tradiciniu tampantis "Šok ir laimėk" šokių konkursas. Konkurse dalyvavo penktų – aštuntų klasių mokinių grupės.

Mokyklos bendruomenei buvo sušokti įvairių stilių šokiai, akis džiugino įvairiaspalvė šokėjų apranga. Visi dalyviai pasirodė puikiai, todėl konkurso komisijai buvo ypač sunku išrinkti nugalėtojus. Ilgai diskutavę, komisija nusprendė Grand Prix diplomu apdovanoti 7a ir 7b klasių mokinius. Nuoširdžiai dėkojame klasių vadovams, šokių mokytojams Mindaugui ir Justei bei mokinių tėveliams už pagalbą organizuojant konkursą.

{gallery}sokiai2016{/gallery}