Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but silas2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Tarptautinis projektas "Raktelis mamai 2016"

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus pedagogai ir auklėtiniai dalyvavo tarptautiniame vaikų meno projekte „Raktelis mamai 2016“. Šis projektas rengiamas jau dvyliktąjį kartą yra skirtas netradiciškai paminėti Motinos dieną.
Vaikučiai naudodami gamtines arba dirbtines medžiagas turėjo sukurti raktelį mamai.

Į šį projektą įsitraukė visos ikimokyklinio ugdymo skyriaus grupės. Grupių auklėtojos vaikams pasakojo, kas yra atliekama su rakteliu. Ką raktelis gali atrakinti. Koks yra gėrio, meilės, pagarbos ir visų gražių emocijų raktelis. Pedagogės kartu su ugdytiniais konstravo, planavo, dėliojo raktelio formą, o vėliau jį aplikavo įvairiomis gamtinėmis ir dirbtinėmis medžiagomis.
O balandžio 29d. 11 val. visi tarptautinio projekto „Raktelis mamai 2016“ dalyviai kūrė menines kompozicijas gamtoje, skveruose, parkuose, stadionuose. Kadangi, mes esame vienoje gražiausių vietų Kaune, prie upių tėvo Nemuno, todėl kompoziciją Mamai kūrėme ant šios upės tilto.
Balandžio 29d. mūsų ugdytiniai išsiruošė į kelionę ant tilto per Nemuną. Ant tilto vaikai rado nupieštą didelę širdelę. Žinoma, kad tokia „didelė“ širdelė gali būti tik pačio mums brangiausio žmogaus-Mamos. Visi savo ilgai gamintus spalvotus, išdabintus raktelius sudėjo į šią širdelę, o patys ją apsupo ir „šiltai priglaudė prie savęs“, skanduodami žodelius: „Mamyte, aš tave myliu!“. Sekmadienio rytą Raktelius padovanojo savo brangioms ir mylimoms Mamytėms.
Sigita Krasauskienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja

{gallery}silas2016{/gallery}