Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but lenktyniauk su veju2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Projektas „Lenktyniauk su vėju“

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtiniai 2016-05-02 dalyvavo Kauno miesto pradinio ir ikimokyklinio ugdymo sveikatinimo projekte „Lenktyniauk su vėju“. Kūno kultūros pedagogė Odeta Stalauskienė pakvietė ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtinius aktyviai sudalyvauti projekte „Lenktyniauk su vėju“.

Šio projekto tikslas-skatinti vaikų norą važinėti dviračiu, pozityvų požiūrį į sveiką gyvenseną.Saulėtą pirmadienio rytmetį mažieji į įstaigą rinkosi su savo važiavimo priemonėmis: kas su paspirtuku, kas su dviratuku.Papusryčiavę vaikai, lydini grupių auklėtojų, savo važiavimo priemones rikiavosi mokyklos-daugiafunkcio centro stadione.Renginys „Lenktyniauk su vėju“ prasidėjo komandų prisistatymu, vėliau kūno kultūros pedagogė Odeta Stalauskienė pravedė įvairias estafetes ir užduotys reikalaujančias valios, ištvermės, judesių koordinacijos, ryžto drąsos.Po išradingai atliktų estafečių laukė smagiausias momentas komandų apdovanojimai. Neliko nuskriaustų, kiekviena komanda gavo po originalų prizą.
Sigita Krasauskienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja

{gallery}lenktyniauk su veju2016{/gallery}