Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but kaunas2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Socialinių mokslų savaitė, skirta gimtajam miestui Kaunui

„Pažinti savo gimtąjį kraštą – tai džiaugtis jo žmonėmis, grožėtis gamtovaizdžiais, pažinti kultūros paminklus, pajausti Lietuvos kraštų dvasią, patenkinti savo estetinius poreikius, praturtinti žiniomis visas atminties kerteles.“
/A.Šidlauskas/

Gegužės 16-20 dienomis mokykloje vyko socialinių mokslų savaitė, skirta gimtajam miestui Kaunui. Jos metu 7-8 klasių mokiniai dalyvavo paskaitoje apie savanorystę,kurią vedė VŠĮ „A.C.Patria“ mentorė Birutė.Ji mokiniams pristatė savanorystės principus ir svarbiausias idėjas, pakvietė vasarą prisijungti prie tūkstančių savanorių, kurie
savanoriauja Lietuvoje.
Šeštų klasių mokiniai kūrė darbelius apie gimtąjį Kauną.
Ketvirtadienį 5-8 klasių mokiniai galėjo pasitikrinti žinias apie Kauną viktorinoje „Ar pažįsti savo gimtąjį miestą“. Pamiklinę galvas ir prisiminę lankytas vietas bei žymius žmones atsakinėjo į viktorinos klausimus.Susumavus rezultatus paaiškėjo,kad geriausia savo miestą pažįsta 8a klasės mergaitės:Karolina, Jevgenija ir Greta. Nuo jų nedaug atsiliko šeštokės :Ugnė, Girmantė ir Rugilė.
Penktadienį, Kaunui minint savo gimtadienį, 8B klasės mokiniai su istorijos mokytoja Virginija Jasulaitiene dalyvavo ekskursijoje po Rotušę.

Mokytojos Jūratė ir Virginija

{gallery}kaunas2016{/gallery}