Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but zs2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Žodelis širdelėn - 2016

Jau tryliktąjį pavasarį į „Nemuno“ mokyklą – daugiafunkcį centrą gegužės 18 d. susirinko Kauno m. I-II klasių mokinių projekto - konkurso „Žodelis širdelėn - 2016“ draugai, raiškaus gimtojo žodžio draugai, poezijos draugai. Todėl ir šių metų konkurso tema „Draugas, draugui, su draugu...“ buvo skirta tiems, kurie mūsų akyse pastebi dar nepasirodžiusią ašarą, kurie pripildo mūsų gyvenimą džiaugsmo, sielą – šviesos, o širdį – meilės. Mažųjų skaitovų talentą vertino garbinga ir profesionali vertinimo komisija: teatro, televizijos ir kino aktorė, mokyklėlės „Mano teatras“ vadovė Nijolė Lepeškaitė (komisijos pirmininkė), teatro, televizijos ir kino Dainius Svobonas, aktorius, režisierius, skaitovas Petras Venslovas, jaunasis režisierius Andrius Kurienius, lėlių teatro „Nykštukas“ vadovas ir režisierius Darius Armanavičius bei teatro studijos „Vizija“ vadovė Sigita Krasauskienė.

Konkurso metu skaitovai ne tik deklamavo eilėraščius, bet ir kūrė nuotraukų galeriją, mokėsi šokti draugystės šokį, kuris apjungė ir suvienijo visus konkurso dalyvius.

„ŽODELIS ŠIRDELĖN – 2016“ NUGALĖTOJAI:
Nominacija „Žodelis širdelėn - 2016“ – Augustė Šleževičiūtė, Prano Mašioto pradinė mokykla,
1 klasė (mokytoja Rima Matulionienė)
Nominacija „Raiškiausias žodelis“ – Justina Kazlauskaitė, „Varpelio“ pradinė mokykla, 2 klasė (mokytoja Ovidija Budnikienė)
Nominacija „Sparnuotas žodelis“ – Saulė Songailaitė, Panemunės pradinė mokykla, 2a klasė (mokytoja Rita Migonienė)
„Garbės svečio“ nominacija, vertinimo komisijos pirmininkės, teatro, televizijos ir kino aktorės Nijolės Lepeškaitės – Elinga Vaitkutė, Pilėnų pagrindinė mokykla, 2b klasė (mokytoja Daiva Juknevičienė)
„Garbės svečio“ nominacija (aktoriaus, režisieriaus, skaitovo Petro Venslovo) – Dovilė Žiemelytė, „Nemuno“ mokykla – daugiafunkcis centras, 2 klasė (mokytoja Sandra Mykolaitienė)
„Garbės svečio“ nominacija – (teatro, televizijos ir kino aktoriaus Dainiaus Svobono) – Diana Sidunovaitė, Milikonių pagrindinė mokykla, 2 klasė (mokytoja Jolanta Balandienė)
„Garbės svečio“ nominacija - (režisieriaus Andriaus Kurieniaus) – Justas Liaudanskas, šv. Pranciškaus gimnazija, 2a klasė (mokytoja Birutė Krapauskienė)
„Garbės svečio“ nominacija - (lėlių teatro „Nykštukas“ vadovo ir režisieriaus Dariaus Armanavičiaus) – Justė Tamošuitytė, KTU Vaižganto progimnazija, 2 klasė (mokytoja Jurgita Stankaitienė)
„Garbės svečio“ nominacija - (teatro studijos „Vizija“ vadovės Sigitos Krasauskienės) – Lukas Gustainis, Tirkiliškių mokykla - darželis, 2 klasė (mokytoja Kristina Zenkevičienė)
Dėkojame skaitovams už raišką, už nuoširdumą deklamuojant, už triūsą ruošiantis konkursui. Jūsų širdelėse gyvena gražūs žodeliai! Puoselėkite juos!
Dėkojame šeštokei Ugnei Liukaitytei ir antrokui Simonui Vakariui Savickui už puikiai pravestą renginį.
Dėkojame šeštokui Arlandui Markauskui, kurio dėka šventėje skambėjo muzika.
Dėkojame skaitovus konkursui ruošusioms mokytojoms. Linkime, kad Jūsų darbas visada būtų įvertintas.
Dėkojame aktoriams ir režisieriams už mažųjų skaitovų padrąsinimą ir neįkainojamus autografus.
Dėkojame tėveliams už tai, kad Jūsų vaikai mums dovanojo poezijos šventę.
Reikia draugą turėt, būtinai reik turėt...

Renginio organizatoriai

{gallery}zs2016{/gallery}