Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but sveikavasara2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ šventė „Sveika vasara...“

2016-05-30 ikimokyklinio ugdymo skyriuje priešmokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ auklėtiniai ir jų mokytoja bei auklėtoja-Dalia Vijeikienė surengė šventę „Sveika vasara...“, skirta mokslo metų pabaigai.

Šventės metu vaikai tėveliams parodė spektaklį, pagal Justino Marcinkevičiaus kūrinį „Voro vestuvės“, kuriam scenarijų parašė ir režisavo Sigita Krasauskienė, šokius kūrė-Justė Bukauskė, spektakliui ir koncertui muzikinės išraiškos ir dainų mokė muzikos mokytoja Snieguolė Urbonienė, spektaklio scenografija-mokytojos Dalios Vijeikienės ir „Pelėdžiukų“ grupės auklėtinių bendras darbas.
Po spektaklio vaikai dainavo vokiškai, nes visus metus lankė vokiečių kalbos mokyklėlę „Kiškis Hansas“, vokiečių kalbos juos mokė mokytoja Daiva Dumbliauskė.
Po įvairių pasirodymų priešmokyklinės grupės „Pelėdžiukai“ vaikai iškilmingai palydėti mokyklos link..., nes Rugsėjo 1-mosios šventę jie jau sutiks mokyklos suole. Visa ikimokyklinio ugdymo skyriaus bendruomenė linki Jiems sėkmės!
Sigita Krasauskienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja

{gallery}sveikavasara2016{/gallery}