Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but Saugus vaikas– laiminga seima is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

„Saugus vaikas– laiminga šeima“

2016- 06- 09d. ikimokyklinio ugdymo skyriaus lopšelio grupė „Drugeliukai“ auklėtiniai kartu su savo tėveliais ir jų auklėtojomis: Nadežda Zalevskaja ir Roberta Geniene išvyko į renginį „Saugus vaikas- laiminga šeima“, kuris vyko Kauno „Žalgirio“ arenos aikštėje.

Šis renginys buvo, skirtas atkreipti dėmesį į vaikų saugumą gatvėje. Renginio metu vaikai dalyvavo įvairiose rungtyse ir pramogose ir estafetėse: važinėjo elektromobiliais, minamomis mašinytėmis, piešė kartu su tėveliais ant asfalto, stebėjo lėktuvėlių leidimą. Vaikai patyrė daug gražių, džiugių emocijų, įspūdžiai neišblės dar ilgai. Tėveliai buvo dėkingi grupės auklėtojoms už bendravimą ir bendradarbiavimą ugdant mažuosius piliečius.

Roberta Genienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtoja

{gallery}Saugus vaikas– laiminga seima{/gallery}