Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but vaisiai ir darzoves2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

PARODA „LINKSMOSIOS DARŽOVĖS IR VAISIAI“

Rugsėjo 26 – 30 dienomis mokyklos koridorius pasipuošė pradinių klasių mokinukų ir jų tėvelių sukurtais darbeliais iš vaisių ir daržovių. Rudens gėrybių eksponatai džiugino ir stebino savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu ne tik mokyklos darbuotojus, pradinių klasių mokinius, bet ir jų tėvelius.

1-4 klasių tėvelių NOMINACIJA „Linksmosios daržovės ir vaisiai – 2016“ atiteko 1 klasės mokinei Emilijai Danėnaitei. Originaliausių darbelių autoriai – Titas ir Adas Mačiuliai (1 klasė), Osvaldas Gusevas (1 klasė), Goda Žiobaitė (2 klasė), Grantas Liaudanskas (2 klasė), Domantas Rekerta (3 klasė), Kipras Kančiauskas (4 klasė) - apdovanoti mokyklos direktorės  PADĖKOS RAŠTAIS.

Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už kūrybiškus darbelius ir aktyvų dalyvavimą parodėlėje.

Rudenėlis šiais metais jau atsisveikino su pradinukais, tačiau jis ir vėl sugrįš kitais metais su savo gėrybėmis.

{gallery}vaisiai ir darzoves2016{/gallery}