Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but ruduoderliausmetas2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Ruduo-derliaus metas

Visą spalio mėnesį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo auklėtiniai dalyvavo projekte „Ruduo –derliaus metas“.  Projekto metu ugdytiniai dalyvavo viktorinoje„ Ką mums dovanoja rudenėlis?“.

Viktorinos metu vaikai vardijo daržoves, vaisius, uogas , kurios subręsta rudens sezonu. Kokių maisto gėrybių subrandina miško augalai. Kaip mes atpažįstame rudenį?
Ugdytiniai turėjo galimybę papasakoti ir nupiešti (vėliau  vaikų  kūrybiniais darbeliais papuoštos  įstaigos erdvės) kokius vaisius ir daržoves mėgsta labiausiai. Auklėtiniai puikiai žinojo kokius patiekalus iš šių produktų gamina jų tėveliai,  seneliai ir kiti artimieji.
Į  edukacinę parodą „Rudens paradas“    noriai įsitraukė ir ugdytinių tėveliai, kurie kartu su savo atžalomis kūrė nuostabius, spalvingus, nerealius, fantastinius darbelius iš rudens gėrybių.
Projektą „Ruduo –derliaus metas“ vainikavo „Rudenėlio šventė“ kuri vyko kieme. Čia vaikų laukė meninė projekto dalis ir netikėtumai, kuriuos  paruošė pedagogės: Rasma,Ieva, Nadežda., Dalia, Snieguolė.

Ačiū, spalvingam rudeniui, už derlių ir šventę.

Sigita Krasauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

 {gallery}ruduoderliausmetas2016{/gallery}

  • Created on .
  • Last updated on .