Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

2023 m. sausio 20 d.

Kauno „Nemuno“ mokyklos vadovės Vestos Žiūraitienės 2022 metų veiklos ataskaita

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2021 m. sausio 11 d.įsakymu Nr. V-48 „Dėl Švietimo ir mokslo ministro 2018 m. kovo 27 d. įsakymo Nr. V-279 „Dėl valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų,jų pavaduotojų ugdymui, ugdymą organizuojančių skyrių vedėjų veiklos vertinimo nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo“ pateikiame mokyklos direktorės Vestos Žiūraitienės 2022 m. vadovų ataskaitą.

Prašome mokyklos bendruomenės, teikti siūlymus dėl ataskaitos vertinimo Kauno “Nemuno“ mokyklos tarybai (el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ) iki 2023 m. sausio 30 d.