„Mokykis su Kauno bienale“

Ar jūs jau dalyvavote 11-osios Kauno bienalės „YRA IR NĖRA: paminklo (ne)galimybės klausimas“ renginiuose ? Ne ?! O mes antradienį ne tik dalyvavome, bet ir mokėmės edukacinėje programoje „Mokykis su Kauno bienale“.Šios programos tikslas – pateikti mokiniams jų pamokų medžiagą ir paraginti į ją pažvelgti kitomis akimis per šiuolaikinio meno prizmę.

Antradienį mūsų mokyklos aštuntokai su lietuvių kalbos mokytoja R. Boreikiene ir anglų kalbos mokytoja D. Grockiene Kauno paveikslų galerijoje dalyvavo anglų ir lietuvių kalbos pamokose.
Anglų kalbos pamokoje „Home Sweet Home“ mokiniai turėjo puikią progą pasitikrinti, ar jų žodyne užtektinai žodžių visoms namo dalims įvardinti, o lietuvių kalbos pamokoje  „Akrostichas draugui“ aiškinosi,  ar paminklai būna tik materialūs: skulptūros ir monumentai? O gal įvykius ir asmenybes galima pagerbti kitaip, tarkime, sukuriant eilėraštį? Lietuvių kalbos pamokoje moksleiviai išbandė save poeto vaidmenyje.