Informacija apie laisvas darbo vietas

Pastatų priežiūros darbininkas (1 etatas)

Reikalavimai - Darbštumas, atsakingumas, sąžiningumas, pareigingumas.
Funkcijos - Atlieka pastatų ir statinių remonto darbus (plytelių klijavimas, grindų dangos dengimas, lubų ir sienų glaistymas ir balinimas ir kt.);
valo užsikimšusius lietvamzdžius;
prižiūri vandentiekio, kanalizacijos sistemų sutrikimus; remontuoja vidaus ir lauko inventorių, keičia spynas, remontuoja baldus.
Darbo užmokestis - Minimali mėnesinė alga
Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
Gyvenimo aprašymą.
Dokumentų priėmimo vieta -Dokumentai priimami „Nemuno“ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, 51453 Kaunas arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Dokumentų priėmimo terminas 2019-06-14

Dailės mokytojas nepilnu darbo krūviu (0,25 et.)

Reikalavimai- pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr.V-774 patvirtintus kvalifikacinius reikalavimus („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“)
Funkcijos - Dailės pamokų vedimas ir mokymas 5-8 kl.
Darbo užmokestis - Pagal darbo krūvį.
Kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją.
Dokumentų priėmimo vieta - Dokumentai priimami „Nemuno„ mokyklos raštinėje siunčiant registruotu laišku adresu: A. ir J. Gravrogkų g. 9, 51453 Kaunas arba elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Dokumentų priėmimo terminas 2019-06-14

Technologijų mokytojas nepilnu darbo krūviu (0,25 et.)

Reikalavimai-pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr.V-774 patvirtintus kvalifikacinius reikalavimus („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“)
Funkcijos - Technologijų pamokų vedimas ir mokymas 5-8 kl.
Darbo užmokestis -pagal darbo krūvį.

Dokumentų priėmimo terminas 2019-06-14

Pareigos Informatikos mokytojas (6 pamokos ir 2 val. neformalaus ugdymo (0,5 etato)

Reikalavimai - Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2014 m. rugpjūčio 29 d. įsakymu Nr.V-774 patvirtintus kvalifikacinius reikalavimus („Reikalavimų mokytojų kvalifikacijai aprašas“). Privalumas-darbas su „Tamo“ dienynu, gebėjimas dirbti „Microsoft Office 365“, bei programavimo pagrindai.
Funkcijos - Informatikos pamokų vedimas ir mokymas 5-8 klasėse nuo 2019-09-02.
Darbo užmokestis- Pagal darbo krūvį.Mokytojo darbo užmokestis yra apskaičiuojamas pagal tarifinį sąrašą, kuriame pateikiami duomenys apie jo darbo stažą, išsilavinimą, kvalifikacinę kategoriją, paskirtą darbo krūvį ir nurodomi kiti teisės aktuose nustatyti duomenys, kurių reikia darbo užmokesčiui.

Dokumentų priėmimo terminas 2019-06-21

• Last updated on .