Rugsėjo 26 d. Kauno „Nemuno“ mokyklos bendruomenė minėjo Europos kalbų dieną.

2018 m. spalio 9 d.

Visą savaitę 1-8 klasių mokiniai rinko informaciją apie įvairias Europos šalis ir parengė edukacinius stendus, kurių pristatymu prasidėjo šventinė diena. Šių užsiėmimų metu mokiniai išklausė įvairių Europos šalių himnus, vieni kitiems pristatė skirtingų šalių pagrindines lankytinas vietas, žymius žmones, nacionalinius patiekalus. Trečios klasės mokiniai tyrinėjo įvairius pasisveikinimo būdus, o pasisveikinimo žodžius įvairiomis Europos kalbomis įtvirtino kreidelėmis išrašydami mokyklos vidinio kiemelio grindinį.

Vėliau mokykloje lankėsi svečiai iš Estijos, Ukrainos, Italijos, Slovakijos ir Indijos, kurie vedė integruotas užsienio kalbos ir pasaulio pažinimo pamokas. Jų metu mokiniai išgirdo daugybę pasakojimų apie svečių gimtąjį kraštą, išmoko keletą pagrindinių frazių jų kalbomis, dalyvavo svečių parengtose viktorinose ir žaidimuose, bandė sušokti pagrindinius nacionalinių šokių žingsnelius. Bendraudami su kitataučiais mokiniai turėjo puikią galimybę pasitikrinti užsienio kalbų žinias ir patobulinti užsienio kalbos įgūdžius. Užsienio šalių svečių vestos pamokos ir betarpiškas bendravimas – unikali patirtis ir ilgam išliekantys įspūdžiai visai mokyklos bendruomenei.

• Mokyklos naujienos
  • Rugsėjo 26 d. Kauno „Nemuno“ mokyklos bendruomenė minėjo Europos kalbų dieną.