2018 - 06 - 08d . Penktos klasės mokiniai kartu su Tikybos mokytoju dalyvavo netradicinėje tikybos pamokoje "Kamaldulių vienuolių palikimas Lietuvoje". Pamoka vyko Pažaislio Mergelės Marijos Apsilankymo pas Elžbietą (mums labiau žinomą kaip Pažaislio) bažnyčioje.

Mokiniai išklausė Pažaislio vienuolyno atsiradimo istoriją, apžiūrėjo įspūdingus statinius bei bažnyčią, kuri vadinama baroko epochos perlu ir čia atvykstama iš tolimiausių pasaulio vietų. Mokiniai sužinojo, kad visą šį puikų ansamblį kūrė garsiausi Italijos meistrai, kurie specialiai atvyko iš Italijos. Likę sužavėti nuostabaus vienuolyno grožio ir rimties, kai kurie iš jų net patys tapo vienuoliais! Dėkoju penktos klasės auklėtojai Rasai Boreikienei, kuri labai pritarė mūsų kelionei bei penktos klasės mokiniams!

Tikybos mokytojas