2018 m. birželio 5 d.

Folkloro klubas „Eitinė“, kartu su partneriais: Kauno „Šilo“ pradine mokykla ir Kauno „Nemuno“ mokykla-daugiafunkciu centru, rengia vaikų etninės kultūros stovyklą „Intakas“, kurios metu kels stovyklos dalyvių instrumentinio muzikavimo, dainavimo, tradicinio šokio meistriškumo lygį , ugdys patriotiškumą bei socialinius emocinius įgūdžius, stiprins emocinę sveikatą.

Stovyklos tikslas – kūrybiškai puoselėti ir skleisti Lietuvos etnografines tradicijas per dainuojamąjį, šokamąjį bei instrumentinį folklorą, kūrybiškai pateikti unikalias mūsų šalies tradicijas, kurios yra įtrauktos į UNESCO reprezentatyvaus žmonijos nematerialaus kultūros paveldo sąrašą, kad būtų išsaugota gyvoji tradicija.
Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybė ir folkloro klubas „Eitinė“.

• Mokyklos naujienos
  • Vaikų etninės kultūros stovykla „Intakas“ , birželio 11-16 d., Kaulakių kaimas, Raseinių rajonas